دانلود کتاب:

1396/8/29 - 10:38

دانلود کتاب "دایره‌المعارف گوتیک" - دانلود رایگان

کتاب "دایره‌المعارف گوتیک" شامل مجموعه‌ای از مقالات جدید از متخصصان حوزه مطالعات گوتیک می‌باشد که تمام جنبه‌های گوتیک که در حال حاضر تدریس و پژوهش می‌شوند، توسعه این سبک و اثر آن بر فرهنگ معاصر را پوشش می‌دهد. این کتاب شامل بیش از 200 ورودی جدید است که توسط 130 متخصص در این حوزه نوشته شده است و یک راهنمای مرجع صریح در تمام جنبه‌های گوتیک به‌شمار می‌آید.
1396/8/29 - 09:09

دانلود کتاب "مبانی آیرودینامیک هلیکوپتر" - دانلود رایگان

کتاب "مبانی آیرودینامیک هلیکوپتر" خاطر دسترسی آسان و معرفی شفاف اصول اولیه آیرودینامیک پرواز هلیکوپتر، به‌طور گسترده‌ای مورد توجه قرار گرفته است. آقای سیمون نیومن ملاحظات منحصر‌به‌فرد قابل‌اجرا بر روی روتور پهبادها و MAVها را بررسی می‌کند. در این ویرایش، مبحث blade Dynamics گسترش یافته است تا هم flapping و هم lagging و رنسانس زمین را پوشش دهد.
1396/8/27 - 13:37

دانلود کتاب "اصول کنترل ترافیک هوایی" - دانلود رایگان

کتاب "اصول کنترل ترافیک هوایی" یک کتاب معتبر است که به خوانندگان با یک دانش کاربردی خوب از چگونگی و چرایی عملکرد سیستم کنترل ترافیک هوایی ارائه می‌شود. این کتاب درباره تاریخچه کنترل ترافیک هوایی با تاکید بر منطقی که تحولات آن را هدایت کرده است، به بحث می‌پردازد. همچنین اطلاعات رایج و دقیق درباره سیستم‌های ناوبری، ساختار سیستم کنترل ترافیک هوایی، طرز عمل برج کنترل، جدایی رادار، اداره سیستم ملی فضای هوایی و روندهای بازسازی‌شده FAA را ارائه می‌دهد.
1396/8/27 - 13:03

دانلود کتاب "طراحی هواپیما؛ رویکرد مهندسی سیستم" - دانلود رایگان

کتاب "طراحی هواپیما؛ رویکرد مهندسی سیستم" یک رویکرد جامع برای فرآیند طراحی وسایل نقلیه هوایی بااستفاده از اصول مهندسی سیستم است. با توجه به هزینه بالا و خطرات مرتبط با توسعه، سیستم‌های هوایی پیچیده به یک متقاضی اولیه برای اتخاذ روش‌های مهندسی سیستم تبدیل شده‌اند. این کتاب تمامی مراحل طراحی هواپیما را براساس یک رویکرد مهندسی سیستم از مرحله طراحی مفهومی تا مرحله مقدماتی طراحی و مرحله طراحی جزئیات، معرفی می‌کند.
1396/8/27 - 10:32

دانلود کتاب "مقدمه‌ای بر تحلیل ساختاری هواپیما" - دانلود رایگان

کتاب "مقدمه‌ای بر تحلیل ساختاری هواپیما" اصول تحلیل ساختاری قابل اجرا بر سازه‌های هواپیما را پوشش می‌دهد. این کتاب، مفاهیم اصلی را در 200 صفحه کمتر از کتاب اصلی با حذف کردن بعضی موضوعات اختیاری مانند ارتعاشات سازه و آئروالاستیکی پوشش می‌دهد. پوشش قابلیت ارتجاعی، متدهای انرژی و کارها مجازی، گامی برای مباحثی از جمله قابلیت پرواز و بارهای بدنه هواپیما ایجاد می‌کند.
1396/8/27 - 09:16

دانلود کتاب "سیستم‌های نیرو محرکه توربین گازی" - دانلود رایگان

کتاب "سیستم‌های نیرو محرکه توربین گازی" آخرین تحولات در این زمینه را بررسی می‌کند. فصل‌های کتاب شامل موضوعاتی از قبیل بازبینی عملکرد سیستم‌های موتور هواپیما، سیستم‌های نیروی محرکه دریایی، کنترل سوخت و سیستم‌های مدیریت قدرت،‌ سیستم‌های تمیزکاری و روغن‌کاری موتور، Nacelle و سیستم‌های جانبی،‌ گواهینامه موتور، سیستم‌ موتورهای بی‌نظیر و تحولات آینده در سیستم‌های نیروی محرکه توربین گازی می‌باشد. نویسنده کتاب همچنین نمونه‌هایی کاربردی از موتورها و اپلیکیشن‌های ویژه ارائه می‌‌دهد.
1396/8/24 - 12:38

دانلود کتاب "سیستم‌های فرودگاه" - دانلود رایگان

کتاب "سیستم‌های فرودگاه" به‌ جهت جامعیت برجسته و شفافیت آن، یک مطالعه ضروری برای تیم مدیریت و دانشجویان فارغ‌التحصیل می‌باشد. صنعت فرودگاه در طول دهه گذشته، به‌طور قابل توجهی تکامل یافته است، تکنولوژی فرودگاه تغییر کرده است و تحقیقات جدیدی صورت گرفته است. خطوط هوایی بزرگ، مستحکم شده‌اند و انتظارات از خدمات فرودگاه تغییر کرده است. برخی از متخصصان پیشرو دنیا در جهت انعکاس این تغییرات و تغییرات اصلی دیگر در صنعت فرودگاه، متن برتر در طراحی فرودگاه را به‌روز کرده‌اند که این اثر را بیش از همیشه به جامع‌ترین منبع در نوع خود تبدیل کرده است
1396/8/24 - 10:56

دانلود کتاب "مهندسی سیستم‌های فضاپیما" - دانلود رایگان

کتاب "مهندسی سیستم‌های فضاپیما" خواننده را با پوشش جامعی از طراحی فضاپیما و انجام ماموریت‌های فضایی در سرتاسر طیف گسترده‌ای از کاربردهای فضایی و علم فضایی، مجهز می‌سازد. این متن، کاملا بازبینی و به‌روز شده است و هر فصل توسط متخصص مشهور در آن حوزه، نوشته شده است. سه فصل با عنوان‌های بخش زمینی، تضمین محصول و مهندسی سیستم فضاپیما بازنویسی شده‌اند و موضوعات مونتاژ، ادغام، یکپارچگی و تایید به‌عنوان یک فصل جدید معرفی شده‌اند.
1396/8/24 - 09:25

دانلود کتاب "طراحی و تحلیل سازه‌های کامپوزیت" - دانلود رایگان

کتاب "طراحی و تحلیل سازه‌های کامپوزیت" دانشجویان فارغ‌التحصیل و مهندسان را برای تولید طرح‌های معنی‌دار و قوی سازه‌های کامپوزیت پیچیده، مجهز می‌سازد. این کتاب با ترکیب روش‌های تحلیل و طراحی برای اجزای ساختاری، با موضوعات ساده‌ای مانند پوسته‌ها و سفت کننده‌ها و فرآیندها تا اجزای کامل بدنه و بال، آغاز می‌شود. همچنین با مشتقات پایه ریاضی به‌ دنبال ساده‌سازی‌های مورداستفاده در طراحی واقعی، سطح دقت و طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های اجرای هر روش را ارائه می‌دهد.
1396/8/23 - 13:42

دانلود کتاب "فناوری ماهواره" - دانلود رایگان

کتاب "فناوری ماهواره" هم فناوری و هم کاربردهای آن‌ها را پوشش می‌دهد. این کتاب جامع، یک منبع مختصر درباره ماهواره‌ها برای اهداف تجاری، علمی و نظامی می‌باشد. همچنین با ارائه معرفی اصول، قبل از پوشش مدارها و مسیر‌ها، راه‌اندازی و عملیات در مدار، سخت‌افزار، تکنیک‌ها ارتباطی، تکنیک‌های دسترسی چندگانه و پیوند اصول طراحی؛ فناوری ماهواره را کاملا شرح می‌دهد.