اخبار رباتیک:

1397/11/29 - 08:55

ربات iDummy: ربات مانکن هوشمند

ربات iDummy یک ربات مانکن هوشمند بوده که با استفاده از قابلیت‌های تغییر فرم و سایز دادن بدن خود، در امر فروشگاه‌های مد و استودیوهای طراحی بسیار مفید و پرکاربرد می‌باشد. چنین رباتی شما را در فضای آنلاین قادر می‌سازد تا با دادن اطلاعات سایز خود، لباس و شلوار مورد نظر خود را انتخاب نمایید. ربات iDummy بهترین ربات مانکن هوشمندی است که تابحال در جهان ساخته شده است.
1397/11/28 - 08:56

ربات BW1: ربات زیرآبی هوشمند

ربات BW1 یک ربات زیرآبی هوشمند بوده که با یک دوربین 1080 پیکسلی به شما اجازه می‌دهد تا دنیای زیر آب را کشف کنید. ربات BW1 دارای کنترل‌های نرم‌افزاری ساده است. شما می‌توانید با کنترل کننده بلوتوث با ربات ارتباط برقرار نموده و آن را با استفاده از تست قطع کنید. همچنین کاربران می‌توانند دوربین GoPro یا روشنایی اضافی را به ربات وصل کنند. BW1 دارای ثبات خودکار و 3 پروانه است.
1397/11/27 - 08:47

ربات Eggy: ربات خانگی هوشمند

ربات Eggy یک دستیار خانگی هوشمند بوده که برای کمک به بچه‌ها برای آماده شدن برای مدرسه یا ارتباط با مدرسه و یادگیری آنها در خانه است. ربات Eggy کودکان را قادر می‌سازد هنگام یادگیری، سرگرم نیز شوند. ربات Eggy دارای سه کارت مختلف در داخل کیت است: کارت‌های رسم، کارت‌های ریاضی و کارت‌های انگلیسی. با کارت‌های رسم، کودکان می‌توانند یاد بگیرند که چگونه گام به گام یک عکس را به اتمام برسانند.
1397/11/24 - 08:23

ربات Degu: ربات چهار چرخ هوشمند

ربات Degu یک ربات چهار چرخ هوشمند بوده که هدف اصلی این ربات، ارسال آن به مناطق خطرناک و شناسایی وضعیت منطقه است. ربات Degu می‌تواند در محیط‌های داخلی و خارجی کار کند و بدون هیچگونه آموزش، مورد استفاده قرار گیرد. این پلتفرم از بارهای مختلف استفاده نموده و می‌تواند با بازوی رباتیک در حالت دفع بمب یا با ماژول گاز برای تشخیص گاز سمی استفاده شود.
1397/11/23 - 09:05

ربات UR3: بازوی رباتیک هوشمند

ربات UR3 یک بازوی رباتیک هوشمند بوده که در آن دقت و قابلیت اطمینان از اهمیت زیادی برخوردار است. با بازوی صنعتی UR5، شما می‌توانید فرایندها و وظایف خود را با بارهای موجود، بارگیری نموده و جابجا نمایید. این پلتفرم رباتیک در نظر گرفته شده است تا امکان توسعه سریع‌تر برای انواع مختلف برنامه‌ها را از خط استاندارد فراهم سازد. ارتقای بازوها شامل دقت بیشتر و حساسیت ارائه شده توسط یک سنسور نیرو/گشتاور ساخته شده در ابزار محور است.
1397/11/17 - 10:20

ربات UR5: بازوی ربات هوشمند

ربات UR5 یک بازوی ربات هوشمند بوده که در آن دقت و قابلیت اطمینان از اهمیت زیادی برخوردار است. با بازوی صنعتی UR5، شما می‌توانید فرایندها و وظایف خود را با بارهای موجود، بارگیری نموده و جابجا نمایید. این پلتفرم رباتیک در نظر گرفته شده است تا امکان توسعه سریع‌تر برای انواع مختلف برنامه‌ها را از خط استاندارد فراهم سازد. ارتقای بازوها شامل دقت بیشتر و حساسیت ارائه شده توسط یک سنسور نیرو/گشتاور ساخته شده در ابزار محور است.
1397/11/16 - 09:06

ربات UR10: بازوی رباتیک هوشمند

ربات UR10 یک بازوی رباتیک هوشمند بوده که در آن دقت و قابلیت اطمینان از اهمیت زیادی برخوردار است. با بازوی صنعتی UR10، شما می‌توانید فرایندها و وظایف خود را با بارهای موجود، بارگیری نموده و جابجا نمایید. این پلتفرم رباتیک در نظر گرفته شده است تا امکان توسعه سریع‌تر برای انواع مختلف برنامه‌ها را از خط استاندارد فراهم سازد. ارتقای بازوها شامل دقت بیشتر و حساسیت ارائه شده توسط یک سنسور نیرو/گشتاور ساخته شده در ابزار محور است.
1397/11/15 - 09:17

ربات Pando: ربات سرگرمی هوشمند

ربات Pando یک ربات سرگرمی هوشمند بوده که یک ربات کوچک انسان‌نما با حرکات بدن و چهره‌ای است که کودکان شما را سرگرم نگه می‌دارد و به آنها آموزش می‌دهد. ربات Pando یک ماژول حسگر IR و الگوریتم پیشرفته برای جلوگیری از برخورد با موانع و دستورات ژست شما را دنبال می‌کند. ربات Pando همراه با بلوتوث است، بنابراین شما می‌توانید آن را از گوشی هوشمند خود برنامه‌ریزی و کنترل کنید.
1397/11/14 - 09:19

ربات Little Sophia: ربات زن هوشمند

ربات Little Sophia یک ربات زن هوشمند بوده که در ابعادی کوچکتر از ربات سوفیا به زودی قادر خواهد بود به کودکان برنامه‌نویسی یاد دهد. چهره ربات Little Sophia شبیه به انسان است. بخش پشت سر این ربات طوری طراحی شده که می‌توان محتویات الکترونیکی داخل آن را مشاهده کرد. چهره‌ Little Sophia نسبت به خواهر بزرگترش کمی کارتونی‌تر به نظر می‌رسد و طوری طراحی شده که کودکان راحت‌تر با آن ارتباط برقرار کنند.
1397/11/13 - 09:27

ربات DRK8080: ربات چهار چرخ هوشمند

ربات DRK8080 یک ربات چهار چرخ هوشمند بوده که یک پلتفرم توسعه تلفن همراه با هفت درجه آزادی است. ربات DRK8080 می‌تواند چشمان و گردن خود را تکان دهد. چشم و دهان آن می‌توانند بطور مستقل باز و بسته شوند. ربات DRK8080 با سنسور، دوربین و ماژول‌های صوتی عرضه می‌شود. همچنین برای توسعه‌دهندگان تهیه شده و برای سنجش از راه دور، تشخیص صدا، تشخیص شی، پردازش تصویر و دیگر پروژه‌های رباتیک مفید است.