اخبار رباتیک:

1398/4/5 - 08:33

ربات Komodo-02: ربات زنجیردار هوشمند

ربات Komodo-02 یک ربات زنجیردار هوشمند بوده که دارای سیستم تعلیق کریستی و سیستم تعادل چهار چرخی ماتیلدا است که دارای جذابیت جذب و توانایی زمین است. ربات Komodo-02 می‌تواند در هر منطقه صعب‌العبور حتی در شیب 45 درجه حرکت نماید. ربات Komodo-02 ویژگی‌های توانایی زمین‌های سخت، مرکز وزن کم، عملکرد صاف، بهره‌وری انتقال بالا را داراست.
1398/4/4 - 08:57

ربات RoboMaster S1: ربات سرگرمی هوشمند

ربات RoboMaster S1 یک ربات سرگرمی هوشمند بوده که می‌توان یک ماشین کنترلی یک‌تکه مجهز به دوربین دانست. بخشی از آن یک پلتفرم آموزشی است و بخش دیگر رونمایی از آخرین دستاوردهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرکت سازنده خواهد بود. ربات RoboMaster S1 دو روش برای هدایت دارد. کاربران می‌توانند تانک آموزشی را به کمک کنترل از راه دور و اپلیکیشن مدیریت کنند یا در روشی جذاب‌تر، حرکت آن را برنامه‌نویسی کنند.
1398/4/3 - 07:47

ربات Aigamo: ربات پاکسازی مزارع برنج

ربات Aigamo یک ربات پاکسازی مزارع برنج بوده که در زیر این ربات دو پدال لاستیکی چرخنده برای حرکت آن در نظر گرفته شده است. یک موتور کوچک نصب شده بر روی این ربات با هم زدن مکرر آب و اکسیداسیون آن از ریشه دواندن و تداوم رشد علف‌های هرز نیز جلوگیری می‌کند. روش پاکسازی ربات Aigamo مانند اردک بوده، چرا که حرکت طبیعی اردک‌ها در آب و جابجا کردن خاک توسط آنها باعث تغذیه بهتر ساقه‌های برنج می‌شود.
1398/4/2 - 08:51

ربات Blood: ماهی رباتیک هوشمند

ربات Blood یک ماهی رباتیک هوشمند بوده که به نحو باورپذیر و واقعی‌تری حرکت می‌کند. محققان سازنده ربات Blood با معرفی و استفاده از یک سیستم جریان خون جدید، این ماهی رباتیک را ساختند. برای اینکه سیستم خون‌رسانی موجودات زنده شبیه‌سازی شود، محققان درون آن را با خون مصنوعی که در واقع یک محلول الکترولیت بود پر کردند. این محلول کارکرد دوگانه دارد: یکی به عنوان سامانه پیشرانه‌ای که ربات را درون آب حرکت می‌دهد؛
1398/4/1 - 09:21

ربات Komodo-01: ربات زنجیردار هوشمند

ربات Komodo-01 یک ربات زنجیردار هوشمند بوده که شامل سیستم تعلیق کریستی، موتورهای دیزلی با اندازه گشتاور بالا، ساختار منطقی و نرخ حرکتی با دوام است. ربات Komodo-01 ویژگی‌های توانایی زمین‌های سخت، مرکز وزن کم، عملکرد صاف، بهره‌وری انتقال بالا را داراست. به خصوص برای حمل تجهیزات دوربین و سایر تجهیزات که از استیشن خوب استفاده می‌کنند، مانند ربات‌هایی در اکتشاف، نجات، EOD و آتشنشانی کار می‌کنند.
1398/3/29 - 08:51

ربات Komodo-10: ربات زنجیردار هوشمند

ربات Komodo-10 یک ربات زنجیردار هوشمند بوده که دارای قدرت سوخت و سیستم هیدرولیک بی‌نظیری به همراه شاسی مقاوم است. ربات Komodo-10 از طراحی مفهومی بسیار بالایی برخوردار بوده و از طریق سیستم هیدرولیک با شیب در حال حرکت ربات به منظور دستیابی به حرکت کامل، مطابقت دارد. ترانسفورماتور هیدرولیکی Komodo-10 مهمترین انتخاب برای حمل و نقل با سرعت بالا و زمین‌های با موانع بسیار است.
1398/3/28 - 08:45

ربات WT-200: ربات زنجیردار هوشمند

ربات WT-200 یک ربات زنجیردار هوشمند بوده که دارای قابلیت ردیابی هوشمند است و برای اهداف آموزشی در کالج‌ها طراحی شده است. ربات WT-200 با 8 گروه مستقل چرخ‌های تعلیق و کنترل چرخ چندگانه مجهز شده است. این امکان برای مشتری برای افزودن دستگاه‌های مختلف مانند رقابت، آزمایش دمو و غیره مناسب است. ربات WT-200 دارای سیستم تشخیص موانع، ...
1398/3/27 - 08:26

ربات JC-600: ربات زنجیردار هوشمند

ربات JC-600 یک ربات زنجیردار هوشمند بوده که قادر به جابجایی و کشیدن بار در زمین‌های ناهموار می‌باشد. همچنین دارای سیستم تشخیص موانع، تشخیص لبه و موقعیت‌یابی بوده که باعث می‌شود مانورپذیری ربات در شرایط بالایی قرار گیرد. از این ربات می‌توان در موارد نظامی، مناطق صعب‌العبور و در موقعیت‌های بد آب و هوایی استفاده نمود.
1398/3/26 - 08:31

ربات Argon: ربات پروازی هوشمند

ربات Argon یک ربات پروازی هوشمند بوده که در جهت ارتقای سطح آموزشی کودکان و نوجوانان شما کاربرد دارد. ربات Argon از ساختار ماژولار بهره‌مند بوده که باعث تقویت سطح هوشی شده و می‌تواند نوآوری و خلاقیت را شکوفا نماید. ربات Argon دارای اپلیکیشن بوده که بر روی گوشی‌های هوشمندتان نصب شده و حرکات ربات را می‌توانید از طریق گوشی همراه خود کنترل نمایید.
1398/3/25 - 08:20

ربات Iris: ربات پروازی هوشمند

ربات Iris یک ربات پروازی هوشمند بوده که برای انجام مأموریتش، هیچ تلاشی برای ارتقای هوش چندگانه کودکان، از جمله ساختار فضایی، اکتشاف طبیعی و غیره، ندارد. ربات Iris از چشم‌انداز شیک، تحرک فوق‌العاده و مهارت عکاسی برخوردار است که کودکان شما را به استفاده از این ربات پروازی ترغیب می‌کند. همچنین تمایل به کشف جهان و طبیعت، نوجوانان را قادر می‌سازد تا مهارت‌های فوق‌العاده‌ای را تجربه کنند و سواد فناوری خود را افزایش دهند.