دانلود کتاب:

1396/9/4 - 08:46

دانلود کتاب "سیستم‌های اتوماسیون پست برق" - دانلود رایگان

کتاب "سیستم‌های اتوماسیون پست برق" با هدف بستن شکاف ایجادشده توسط تغییرات سریع فناوری‌های تأثیرگذار بر مجموعه‌ای از اصول گذشته مربوط به نحوه درک و اجرای سیستم‌های ثانویه پست نوشته شده است. این کتاب برای کمک به کسانی که به تعریف و پیاده‌سازی SAS می‌پردازند، درحالی‌که مطابق با بهترین استانداردهای کاربردی صنعت کنونی است، می‌باشد.
1396/9/4 - 07:41

دانلود کتاب "راهنمای کامل الکترونیک" - دانلود رایگان

کتاب "راهنمای کامل الکترونیک" مرور جامعی از الکترونیک است برای مهندسان الکترونیک، تکنسین‌ها، دانشجویان،‌ اساتید، علاقه‌مندان و هر کس دیگری که می‌خواهد الکترونیک را بیاموزد و همانند این است که شش کتاب درسی دوره مهندسی برق در یک بسته فشرده کاربردی گنجانده شده است. این کتاب همراه با مواردی است که در واقع مهندسان در دنیای واقعی از آن استفاده می‌کنند و به همراه توضیحات روشن و آسان با تعداد بی‌شماری از تصاویر، نمودارها و گرافیک عالی تهیه شده است.
1396/9/4 - 07:00

دانلود کتاب "مدارهای میکروالکترونیک" - دانلود رایگان

محتوای کتاب "مدارهای میکروالکترونیک" برای انعکاس تغییرات در تکنولوژی IC به‌روزرسانی شده است، همچنین یک بررسی دقیق، جامع، انعطاف‌پذیر و طراحی‌گرا از مدارهای الکترونیکی امروزی را فراهم می‌کند. مطالب این کتاب همراه با تصاویر و نمودارها و مثال‌های بی‌شمار توضیح داده شده و توسط تعداد گسترده‌ای از مسائل و تمرینات کاربردی پایان فصل که به‌خوبی طراحی شده‌اند تکمیل‌ شده است.
1396/9/1 - 12:57

دانلود کتاب "اصول الکترومغناطیس کاربردی" - دانلود رایگان

کتاب "اصول الکترومغناطیس کاربردی" فاصله بین مدارات و اصول جدید الکترومغناطیس را به هم متصل می‌سازد. نویسنده این کتاب با پوششی از خطوط انتقال آغاز کرده و دانشجویان را به‌واسطه مفاهیم آشنا در مباحث پیشرفته‌تر و کاربردها راهنمایی می‌کند. این کتاب با رویکردی کاربرپسند، اشکال و تصاویر تمام‌رنگی و مجموعه‌ای از شبیه‌سازی‌های تعاملی به خوانندگان در درک مفاهیم ارائه‌شده کمک خواهد کرد.
1396/9/1 - 10:50

دانلود کتاب "ترانزیستورهای نانوسیم سیلیکونی" - دانلود رایگان

کتاب "ترانزیستورهای نانوسیم سیلیکونی" طرح‌های ترانزیستور نانوسیم سیلیکونی (SNT) نوع n کانال و p کانال با عملکرد تک‌کاره و دوکاره را با تاکید بر کاهش مصرف انرژی استاتیک و دینامیک، توضیح می‌دهد. نویسندگان کتاب جریان فرآیند برای ساخت و تولید مدل‌های SPICE برای ساخت مدارهای مختلف دیجیتال و آنالوگ توضیح می‌دهند.
1396/8/30 - 15:32

دانلود کتاب "توابع انتقال مدار خطی" - دانلود رایگان

کتاب "توابع انتقال مدار خطی" به خوانندگان نحوه تشخیص توابع انتقال مدارهای فعال و غیرفعال خطی را بااستفاده از تکنیک‌های مدارهای تحلیلی سریع آموزش می‌دهد. این کتاب براساس دانش‌ خوانندگان از تحلیل گره‌ای/حلقه‌ای کلاسیک مهارت‌های آن‌ها را بهبود می‌بخشد و به‌سمت آشکارساختن توابع انتقال به شیوه‌ای سریع و کارآمد گسترش می‌دهد. نویسنده با آغاز از نمونه‌های ساده به‌صورت گام‌به‌گام شرح می‌دهد که چگونه ارائه ثابت‌ زمانی مدارها در پیکربندی متفاوت، نوشتن توابع انتقال را به روشی متراکم و دقیق هدایت می‌کند.
1396/8/30 - 13:00

دانلود کتاب "آنالیز و طراحی سیستم برق قدرت" - دانلود رایگان

کتاب "آنالیز و طراحی سیستم برق قدرت" به معرفی مفاهیم پایه سیستم‌های برق، به‌ همراه ابزارهایی که فراگیران برای پیاده‌سازی این مهارت‌ها در شرایط دنیای واقعی به آن‌ها نیاز دارند می‌پردازد. این ویرایش جدید، درحالیکه توجه ضروری بر تکنیک‌های ریاضی دارد، مفاهیم فیزیکی را مورد توجه قرار می‌دهد. نویسندگان، مفاهیم نظری و مدل‌سازی را از ابتدا و با مفاهیم ساده پیش می‌برند، بنابراین دانشجویان آماده‌اند تا به‌ آسانی این اصول را به شرایط جدید و پیچیده گسترش دهند.
1396/8/30 - 10:54

دانلود کتاب "طراحی خطوط انتقال الکتریکی" - دانلود رایگان

کتاب "طراحی خطوط انتقال الکتریکی" دربردارنده توضيحاتی در رابطه با نظام بنيادی و ساختمانی مورد استفاده در خطوط انتقال با ولتاژ بالا، رساناها، عایق‌ها و مونتاژ قطعات‌ می‌باشد. در بسياری از كشورهای توسعه‌يافته، اصطلاح ساختارهای انتقال، معمولا به معنای برج‌های فولادی مشبک مي‌باشد. اين اصطلاح در واقع شامل حوزه عظيم نظام ساختمانی و مواد گوناگون شامل چوب فولاد و مواد تركيبی ديگر می‌باشد.
1396/8/30 - 09:40

دانلود کتاب "شناخت کنترل‌های موتور" - دانلود رایگان

کتاب "شناخت کنترل‌های موتور" با استفاده از متدهای عملی یادگیری دستگاه‌های کنترل موتور، به شما آموزش می‌دهد چگونه مثل یک مهندس، موتورهای الکتریکی را نصب و عیب‌یابی کرده و به‌کار گیرید. این کتاب، با شروع مطالعه برروی مدارها و اجزای کنترلی ابتدایی، همه کاربردها و اقداماتی را که باید برای تضمین موفقیتتان در موضوعات پیچیده‌تر بدانید، به‌صورت گام‌به‌گام بررسی می‌کند.
1396/8/29 - 13:07

دانلود کتاب "اصول طراحی ترانسفورمر" - دانلود رایگان

کتاب "اصول طراحی ترانسفورمر" با طراحی و شیوه‌های اصلی شبیه‌سازی‌های پیشرفته مدل، آغاز می‌شود. بررسی‌های الکتریکی، مکانیکی و حرارتی که به طراحی ترانسفورماتور وارد می‌شوند با فرمول‌های طراحی سودمند مطرح شده و با اطمینان از اینکه ترانسفورماتور بدون گرمای بیش از حد کار می‌کند و از رویدادهای پردغدغه گوناگون سالم بیرون می‌آید، مورد استفاده قرار می‌گیرد.