دانلود کتاب:

1396/7/1 - 09:17

دانلود کتاب "رویای ربات‌ها" - دانلود رایگان

کتاب "رویای ربات‌ها"، مجموعه چند داستان کوتاه از آیزاک آسیموف، نویسنده نامدار داستان‌های علمی-تخیلی است. ویژگی «رویای ربات‌ها» این است که هریک از داستان‌ها، همراه با تصویر است که خواننده، بیشتر در حال و هوای داستان قرار گیرد. این کتاب فوق‌العاده را برای خواندن از دست ندهید.
1396/7/1 - 08:34

دانلود کتاب "شبانگاه" - دانلود رایگان

کتاب "شبانگاه"، درباره سیاره کالگاش بوده که در آن حیات هوشمند انسانی برقرار است. سیاره‌ای که ساکنانش از نژاد بشر هستند ولی یک تفاوت عمده با زمین دارد: این سیاره دارای شش خورشید است که با حضور مداوم خود در آسمان این سیاره باعث شده‌اند تا همواره روز حاکم باشد. احداث یک تونل وحشت در پارک بازی‌ها سرآغاز ماجرا می‌شود، کسانی که بعد از سفری ۱۵ دقیقه‌ای از انتهای دیگر تونل خارج می‌شوند در حالت عادی نیستند، بیماران روانی هستند که به سر حد جنون رسیده‌اند.
1396/7/1 - 08:17

دانلود کتاب "خورشید عریان" - دانلود رایگان

کتاب خورشید عریان، ادامه "غارهای پولادی" است، اما داستانی مجزا دارد. داستانی که در سیاره‌ای به نام "سولاریا"، از مهاجرنشینان انسان زمینی، روی می‌دهد. اکنون، (در زمان داستان) انسان زمینی از مهاجرنشینان ساخته خود در دوران باستان دورافتاده و مهاجرنشینان او را آلوده و حاوی بیماری می‌دانند؛ اما با روی دادن قتلی در سولاریا و این واقعیت که در سیاره بیست هزار نفری، تا به امروز قتلی رخ نداده، از کارآگاه الیاس بیلی، دعوت می‌شود که پرونده قتل را به دست گرفته و پیگیری کند.
1396/6/29 - 17:01

دانلود کتاب "ربات‌ها و امپراطوری" - دانلود رایگان

آسیموف در کنار این‌ها داستان‌هایی هم در ژانر فانتزی و معمایی و جنایی نیز دارد. اما بخش دیگری از شهرت آسیموف به سبب کتاب‌هایش درباره‌ علم به زبان ساده است که در میان پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های علمی قرن بیستم جای دارد. این دسته از کتاب‌های او در ایران نیز منتشر شد و مدت‌ها بازار کتاب‌های علمی ایران را در اختیار خود داشت. دیگر کتاب‌های او حوزه وسیع و متنوعی را در برمی‌گیرد: از کتاب راهنما درباره‌ی سفرهای گالیور و آثار شکسپیر گرفته تا وقایع نگاری تاریخ علم و راهنمای کتاب مقدس.
1396/6/29 - 14:23

دانلود کتاب "من ربات هستم" - دانلود رایگان

کتاب "من ربات هستم"، کتابی تخیلی از مجموعه کتاب‌های با محوریت ربات از آیزاک آسیموف (از این نوع می‌توان به ربات کامل، غارهای پولادی، خورشید عریان و پایان ابدیت نیز اشاره کرد). داستان این کتاب بصورت یک فیلم بسیار جذاب با بازی Will Smith، بازیگر توانای هالیوودی ساخته و در شبکه‌های مختلف جهان از جمله کشور ما ایران پخش شد.