دانلود مانگای "توکیو غول (تک انیمه)" - دانلود رایگان

45

دانلود توکیو غول، توکیو غول، تک انیمه، دانلود تک انیمه، مانگای توکیو غول

دانلود مانگای توکیو غول (تک انیمه): داستان توکیو غول (تک انیمه) روایتگر فضایی فانتزی و تاریک در شهر توکیو است، موجودات مرموزی به نام “غول” در پی شکار و خوردن انسان‌ها هستند. و مردمی که بسیار وحشت زده‌اند، زیرا نمی‌دانند “غول‌ها” پشت کدام چهره انسانی مخفی شده‌اند. “کانکی” یک دانشجوی ساده است که بعد از آشنایی با دختری که علایق مشترکی به خواندن کتاب دارند سرنوشتش برای همیشه تغییر می‌کند.

دانلود توکیو غول، توکیو غول، تک انیمه، دانلود تک انیمه، مانگای توکیو غول

شخصیت اصلی انیمه و مانگای توکیو غول

"کانکی کن" شخصیت اصلی انیمه و مانگای توکیو غول است. توکیو غول درباره پسری ۱۸ ساله به نام کانکی کن است که در خردسالی پدرش و در کودکی مادرش را از دست داده‌است و تنها دوستی به نام هیده دارد. کانکی کن پسری زیباروی، صلح طلب، عاشق کتاب و مهربان است. او بعد از تبدیل شدن به یک نیمه غول، تلاش می کند بدون خوردن گوشت انسان زندگی کند و حس درونی اش به او اجازه نمی‌دهد انسان‌ها را به قتل برساند و از آن‌ها تغذیه کند و تنها از گوشت انسان‌هایی که خودکشی کرده‌اند تغذیه می‌کند. او قدرت و سرعت بازسازی فوق‌العاده و کاگونه ای بسیار قوی دارد. کانکی کم‌کم به زندگی عادی با دوستانش مانند توکا عادت می‌کند تا اینکه روزی به دست دشمنان آنتیک گرفتار می‌شود و در میان آزارهای روحی و جسمی ای که به او می‌رسانند روح ریزه به تفکراتش نفوذ میکند و باعث تحولی در ذهن کانکی می‌شود و او را تبدیل به انسانی خشن تر می کند و باعث تغییر اهدافش می‌شود. در پایان فصل بر اثر شکنجه های زیاد تمام موهای کانکی سفید می شود و افکار و عقیده اش تغییر می کنند. شخصیت کانکی در فصل دوم نسبت به فصل اول کاملاً متفاوت است. او حالا قوی تر از قبل شده و سعی دارد همچنان تلاش کند و قوی تر شود تا بتواند از دوستانش محافظت کند. تلاش های او به جایی می رسد که حتی از گوشت غول ها هم تغذیه می کند تا قدرت بیشتری به دست آورد. در پایان فصل دوم، هیده که بهترین و تنها دوست کانکی بود توسط یک غول زخمی شد و در آغوش کانکی جان داد. این اتفاق باعث شد کانکی از جنگیدن دست بکشد و درحالی که جسد هیده را حمل می کند خود را تسلیم آریما کیشو(قوی ترین مأمور غول کش سی سی جی) کند. اما آریما او را نمی‌کشد و در عوض او را شستشوی مغزی می دهد و شخصیت جدیدی برای او خلق می کند. شخصیتی به شدت شبیه فصل اول به نام: هایسه ساساکی. هایسه مانند کانکی مهربان و دلسوز است و حاضر است خود را فدای دوستانش بکند.موهایش مثل فصل اول شروع به سیاه شدن می کنند که نشان می دهد هایسه(کانکی) کم کم به همان شخصیت قبلی تبدیل می شود.اما کانکی فصل دوم هنوز در ناخودآگاهش باقی مانده و از او می خواهد اسمش را صدا بزند تا برگردد و کنترل بدنش را در دست بگیرد.هایسه به شدت در برابر کانکی مقاومت می کند اما در پایان فصل سوم که به مرگ بسیار نزدیک است، برای نجات خودش و کانکی، شخصیت تازه ای که پیدا کرده را رها می کند و کانکی قبلی دوباره درون او بیدار می شود.حالا موهایش به طور کامل سیاه شده، اما شخصیتی جدی، سرد و بی احساس پیدا کرده و به حالت قبل بازگشته است.

دانلود مانگای توکیو غول


برچسب ها: 
کلمات کلیدی:  دانلود مانگای کتاب, توکیو غول, تک انیمه, دانلود مانگای کتاب توکیو غول, دانلود تک انیمه, cfp

یاسین 08:44 - 1398/10/3
سلام
ممون بابت این فایل ... امیدوارم موفق باشین.
فقط این نسخه کل سریهاش رو شامل میشه؟
کانکی 12:46 - 1398/9/26
آریگاتو
خیلی خیلی ممنون
امید نیمه 01:31 - 1398/8/1


اق دمتون گررررررررم
سارادا 13:21 - 1397/12/17
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنون
آریگاتو گزایماس
  ارسال نظرات
:
(اجباری)
:
(اجباری)
:
(اجباری)