آموزش رباتیک:

1396/7/23 - 10:54

دانلود کتاب "هوش مصنوعی - عامل‌ها و محیط‌ها" - دانلود رایگان

کتاب "هوش مصنوعی - عامل‌ها و محیط‌ها" مباحث مختلفی را از قبیل عوامل، محیط، عامل حرکتی و تجسم عامل را پوشش می‌دهد. همراه با کتاب، مجموعه‌ای از تمرینات و مدل‌های NetLogo (با کد منبع و مستندسازی) است که می‌تواند به طور مستقیم از یک اپلت یا دانلودشده اجرا شود.
1396/7/23 - 09:13

دانلود کتاب "هوش مصنوعی - رفتار عامل" - دانلود رایگان

کتاب "هوش مصنوعی - رفتار عامل"، یک رویکرد مبتنی بر رفتار را برای طراحی سیستم‌های عامل‌گرا اتخاذ می‌کند. مباحث تحت پوشش، یک دیدگاه مبتنی بر رفتار را که شامل ارتباطات عامل، جستجو، دانش، استدلال و هوش است را دنبال می‌کند. همراه با کتاب، مجموعه‌ای از تمرینات و مدل‌های NetLogo (با کد منبع و مستندسازی) است که می‌تواند به طور مستقیم از یک اپلت یا دانلودشده اجرا شود.
1396/7/22 - 14:13

دانلود کتاب "رباتیک‌ها و اتوماسیون" - دانلود رایگان

کتاب "رباتیک‌ها و اتوماسیون"، برای بهینه‌سازی خطوط مونتاژ با بخش تولید و درجه سختی آن و تعداد معلومی از اجزای فردی و جایگزین روش مونتاژ، برخورد می‌کنیم. تکنیک‌های تولید مدرن برای محصولات سری متوسط یا بزرگ و یا تولید انبوه معمولا شامل خطوط مونتاژ وسیعی است که در اینجا به راهکارهای آن می‌پردازیم.
1396/7/22 - 13:08

دانلود کتاب "چهره آینده" - دانلود رایگان

کتاب "چهره آینده"، شما را به سمت چارچوب‌ها و ابزارهایی برای درک آنچه که ممکن است در آینده رخ دهد، می‌کشاند؛ در فصل آخر این کتاب که شامل یک مدل - نمایشگر منحنی جستجو - است می‌تواند به شما کمک کند تا تصور کنید و به طراحی راه‌حل‌های دستیابی به موفقیت که فقط ممکن است یک دروازه دیگری را در جهان ایجاد کند، برساند.
1396/7/22 - 11:02

دانلود کتاب "رباتیک؛ مدلسازی، برنامه‌ریزی و کنترل" - دانلود رایگان

کتاب "رباتیک؛ مدلسازی، برنامه‌ریزی و کنترل"، براساس مباحثی چون مدلسازی موفق و کنترل عامل‌های ربات توسط نویسندگان آن و با کمک کارشناسان دیگری تالیف شده است. این کتاب دانش، اصول و مفاهیم اساسی علم رباتیک را در زمینه‌های مدلسازی، برنامه‌ریزی و کنترل برای مخاطبانش مهیا نموده است. علاوه‌ بر این، مطالب کتاب از این حدود فراتر رفته و ربات‌های راه دور، برنامه‌ریزی حرکت و کنترل تصویری را نیز پوشش می‌دهد.
1396/7/22 - 09:59

دانلود کتاب "راهنمای آردوینو" - دانلود رایگان

کتاب "راهنمای آردوینو"، شامل راه‌حل‌های موجود برای شایع‌ترین سوالات و مشکلات کاربران Arduino می‌باشد. این موارد شامل اصول برنامه‌نویسی برای کار با سنسورها، موتورها، نور و صدا، و یا برقراری ارتباط در شبکه‌های سیمی و بی‌سیم می‌باشند. اگر برای شروع کار، گسترش و یا ارتقاء پروژه خود نیاز به مشاوره و نمونه‌‌ها و مثال‌های متنوع داشته باشید، این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی است که می‌تواند به شما در این مسیر یاری رساند.
1396/7/20 - 09:34

دانلود کتاب "مهندسی دستگاه‌های لمسی" - دانلود رایگان

کتاب "مهندسی دستگاه‌های لمسی"، تعریف جامعی از دستگاه‌های لمسی را ارائه نموده و با استفاده از مثال‌هایی به روشن‌سازی مطلب از نقطه‌نظر فیزیولوژیکی، پرداخته است. بدین‌ترتیب، یک جنبه مورد تمرکز در این کتاب از دست‌دادن Haptic (لمسی) در فعالیت‌های حرفه‌ای روزمره می‌باشد که به‌منظور تاکید بر تاثیر Haptic در زندگی ارائه شده است.
1396/7/19 - 13:36

دانلود کتاب "ساخت: ربات‌ها و ابزارهای آردوینو" - دانلود رایگان

کتاب "ساخت: ربات‌ها و ابزارهای آردوینو"، همان چیزی است که به آن نیاز خواهید داشت. با استفاده از این کتاب دانش و تجربه اختراع ابزارهای سفارشی برای خویش را بدست خواهید آورد. شروع به کار با شش پروژه سرگرم‌کننده و مفید صورت گرفته و به‌سرعت به نتایج چشمگیری دست خواهید یافت. حتی مبتدیان و افرادی که تجربه کمی در دنیای رباتیک دارند نیز می‌توانند با استفاده از این کتاب به ساخت سیستم‌های جاسازی شده مختلف، مثل سیستم‌های داخل ماشین، اسباب‌بازی کودکان، و تلفن‌های موبایل، بپردازند.
1396/7/19 - 10:49

دانلود کتاب "کنترل و حرکت ربات" - دانلود رایگان

کتاب "کنترل و حرکت ربات"، به ارائه نتایج و اصول مرتبط با حرکت و کنترل ربات می‌پردازد. بیست مقاله از میان پنجاه‌وسه مقاله ارائه شده در چهارمین کارگاه آموزشی بین‌المللی در رابطه با حرکت و کنترل ربات که در ژوئن 2004 برگزار شده است، انتخاب و در این کتاب گنجانده شده‌اند. نویسندگان این مقالات با دقت انتخاب شده و نماینده نمونه‌های برتر در این زمینه می‌باشند.
1396/7/19 - 08:49

دانلود کتاب "کنترل بازخورد حرکت پویای ربات دوپا" - دانلود رایگان

کتاب "کنترل بازخورد حرکت پویای ربات دوپا"، اولین نمونه‌ای است که به ارائه مطالب جامع و محاسباتی ریاضی در زمینه طراحی بازخورد به‌منظور دستیابی به حرکت پایدار، سریع و کارآمد در ربات‌های دوپا، پرداخته است. در این کتاب منحصر‌به‌فرد، نویسندگانی که همگی از متخصصین این حوزه می‌باشند، شما را به شیوه‌ای سیستماتیک در هر مرحله از فرآیند مذکور، راهنمایی می‌نمایند.