دانلود کتاب:

1396/10/27 - 11:00

دانلود تقویم 1397 - دانلود رایگان تقویم

دانلود تقویم 1397: آغاز تقویم با شروع دوره تاریخی و زندگی اجتماعی و کشاورزی بشر و نیاز او برای تعیین زمانبندی کشاورزی است. تقویم قمری با استفاده از اهله ماه نخستین تقویم مدون بشریست. سپس تقویم خورشیدی-قمری و آنگاه تقویم خورشیدی روی کار آمده‌است.
1396/9/30 - 14:03

دانلود کتاب "هنر الکترونیک" - دانلود رایگان

کتاب "هنر الکترونیک" تنها کتاب معتبر در طراحی مدار الکترونیکی، هم آنالوگ و هم دیجیتال، پذیرفته شده است. “هنر الکترونیک” تاکنون بیش از 120000 نسخه به فروش رفته و به هشت زبان ترجمه شده است. این کتاب، آموزش الکترونیک را با تأکید بر روش‌های واقعا کاربردی توسط طراحان مدار _ترکیبی از برخی قوانین پایه، قوانین کلی و ترفندهای بسیار‌_ متحول ساخته است. نتیجه یک عملکرد عمدتا غیر‌ریاضی است که درک مدار و محاسبات ساده برآورد و عملکرد مدار را ارتقاء می‌دهد.
1396/9/8 - 14:23

دانلود کتاب "سیم‌کشی الکتریکی صنعتی" - دانلود رایگان

کتاب "سیم‌کشی الکتریکی صنعتی" راهنمای گام‌به‌گام کاملی برای سیم‌کشی ساختمان‌های صنعتی بر اساس قوانین جاری الکتریکی ملی 2014 می‌باشد. این کتاب یک مرجع ایده‌آل و کاربردی برای کارآموز و کارگر ماهر برق، پیمانکاران ساختمان و هرکسی که در زمینه برق کار می‌کند؛ می‌باشد و اطلاعات مختصر و ساده‌ای را به شیوه وظیفه‌گرا و عملی ارائه می‌دهد. مباحث فصل‌ها، تمام اصول، از نصب خدمات الکتریکی جدید و تغییرات سیستم‌های قدیمی تا برنامه‌ریزی پروژه‌ها و تعمیر و نگهداری را کاوش می‌کند.
1396/9/8 - 11:49

دانلود کتاب "اصول دستگاه‌های نیمه‌رسانا" - دانلود رایگان

کتاب "اصول دستگاه‌های نیمه‌رسانا" برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی شده و اصول فیزیک نیمه‌رسانا و دستگاه را ارائه می‌دهد. به نحوی که نظریه کلاسیک نیمه‌رسانا را ارتقاء داده و تفسیرهای مناسب از اثرات کوانتومی متعدد در دستگاه‌های مدرن را قادر می‌سازد. نظریه نیمه‌رسانا به‌طور مستقیم با کاربردهای عملی، از جمله ارتباط با مدل‌های SPICE و پارامترهایی که معمولا در زمان طراحی مدار استفاده می‌شوند، مرتبط است.
1396/9/8 - 10:52

دانلود کتاب "مهندسی مدار مجتمع فرکانس رادیویی" - دانلود رایگان

کتاب "مهندسی مدار مجتمع فرکانس رادیویی" نظریه، تحلیل و طراحی تکنولوژی Bi-CMOS و SI-CMOS مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی فعال (RFIC) و غیرفعال را مورد بررسی قرار می‌دهد. موضوعات تحت پوشش این کتاب، خودمحور هستند و در جزئیاتی ارائه شده‌اند که به خوانندگان اجازه می‌دهد تا با دانشی در سطح کارشناسی مهندسی برق در EM، RF و مدارات به درک و طراحی RFICها بپردازد.
1396/9/7 - 11:38

دانلود کتاب "برق صنعتی و کنترل‌های موتور" - دانلود رایگان

کتاب "برق صنعتی و کنترل‌های موتور" پوشش جامعی از میدان الکتریکی و تجهیزات آن، ازجمله عیب‌یابی و تعمیر ارائه می‌دهد. شما نحوه خواندن و تفسیر نمودارها و طرح‌ها را می‌آموزید و می‌توانید با اطمینان با تمام اجزای الکتریکی و سیستم‌ها در مقاطع شغلی مشغول به کار شوید. چاپ دوم کتاب دارای فصل جدیدی درمورد رباتیک، 16 صفحه الحاق‌شده رنگی جدید، اطلاعات درمورد آخرین دستورالعمل‌ها، قوانین و دستگاه‌ها، بیش‌از 650 عکس و نمودار، سوالات پژوهشی، مشکلات بررسی و پاسخ‌های دقیق می‌باشد.
1396/9/7 - 09:52

دانلود کتاب "سلول‌های خورشیدی آلی" - دانلود رایگان

کتاب "سلول‌های خورشیدی آلی" یک درک عمیق از وضعیت فعلی هنر فناوری سلول‌های خورشیدی آلی را فراهم می‌کند. این متن جامع با پوشش طیف گسترده‌ای از مواد، مدل‌سازی و شبیه‌سازی سلول‌های خورشیدی آلی و فیزیک دستگاه و مهندسی شامل: بحث درباره لایه فعال، سطحی و مواد الکترود شفاف، شرح چگونگی ارتباط پارامترهای سنتز با مورفولوژی و لایه حساس به نور با استفاده از شبیه‌سازی دینامیک مولکولی و غیره است.
1396/9/7 - 09:06

دانلود کتاب "مدارها و سیگنال‌های الکتریکی" - دانلود رایگان

حل مسائل مدار، بیشتر از آنکه به دانستن مراحلی که باید طی شوند وابسته باشد، به علت ضرورت این مراحل، وابسته است. و دانستن این علت، از درک عمیق مفاهیم پایه و اصول تئوری در مدارهای الکتریکی نشأت می‌گیرد. کتاب "مدارها و سیگنال‌های الکتریکی" معرفی جامع، بصری، مفهومی و عملی با تاکید بر حل خلاقانه مسئله را ارائه و معیاری برای یک رویکرد مدرن در زمینه این موضوع اساسی، تعیین می‌کند.
1396/9/5 - 13:01

دانلود کتاب "ده مهارت ضروری برای مهندسان برق" - دانلود رایگان

کتاب "ده مهارت ضروری برای مهندسان برق" در یک قالب سودمند کاربرپسند به رشته تحریر درآمده است، مهارت‌های کاربردی را با استفاده از آخرین ابزار و فنون بررسی کرده و دارای یک وبسایت ضمیمه همراه با مذاکره مسائل عملی و موارد پیشرفته برای خوانندگان علاقه‌مند به یادگیری مهارت‌های اضافی می‌باشد. با این کتاب، مهندسان معمول و مشتاق می‌توانند در مصاحبه‌های استخدامی نسبت به مهارت‌های مهندسی که کارفرمایان به دنبال آن هستند اعتمادبه‌نفس بگیرند.
1396/9/5 - 10:49

دانلود کتاب "اصول مدارهای الکتریکی" - دانلود رایگان

کتاب "اصول مدارهای الکتریکی" معرفی فوق‌العاده روشنی از مدارات DC/AC، متکی بر تمرینات عالی، مثال‌ها، تصاویر و اهمیت عیب‌یابی و کاربردها را فراهم می‌کند. در سراسر کتاب، استفاده از ریاضیات فقط محدود به آن دسته از مفاهیمی است که برای درک آنها ضروری می‌باشد. این متن تحسین‌برانگیز Floyd، برای دانشجویان اهمیت عیب‌یابی به همراه حل مسائلی که آنها برای گام نهادن از کلاس درس به اشتغال نیاز دارند را فراهم می‌کند.