دانلود کتاب:

1396/11/24 - 10:21

دانلود کتاب "هوش مصنوعی در تجارت‌های مالی" - دانلود رایگان

کتاب "هوش مصنوعی در تجارت‌های مالی" پیشرفته‌ترین و جدیدترین هوش مصنوعی شبکه عصبی AI برای بازارها، دارایی‌ها و سایر زمینه‌های پولی را معرفی و در چهار بخش عرضه می‌کند. بخش نخست در تحلیل مجموعه‌های زمانی برای پیش‌بینی و تجارت در ‌طول دامنه دارایی‌هایی چون مشتقات، تبادل صندوق‌های معامله‌شده، بدهی‌ها و ابزارهای سهام به کندوکاو می‌پردازد.
1396/11/18 - 10:02

دانلود کتاب "مدارهای الکتریکی" - دانلود رایگان

کتاب "مدارهای الکتریکی" برای استفاده در یک یا دو ترم مقدماتی تحلیل مدار یا درس نظریه مدار در گروه‌های مهندسی برق یا کامپیوتر طراحی شده است. این کتاب برای خوانندگانی که به دنبال مقدمه‌ای بر مدارهای الکتریکی می‌باشند؛ مناسب می‌باشد. “مدارهای الکتریکی” به طور گسترده‌ای مورد استفاده کتاب درسی مقدمات مدارها در 25 سال گذشته است. از آنجاییکه این کتاب برای پاسخگویی به تغییر سبک‌های یادگیری دانشجویان، تکامل یافته است؛ رویکردهای آموزشی اساسی و فلسفه آموزش بدون تغییر باقی می‌ماند.
1396/11/14 - 16:34

دانلود کتاب "کارخانه ربات‌سازی روسوم" - دانلود رایگان

کتاب "کارخانه ربات‌سازی روسوم" در پرده اول نمایش، تاریخچه ایجاد کارخانه روسوم از زبان مدیر فعلی کارخانه بازگو می‌شود. شخصی به نام روسوم ماده‌ای شبیه پروتوپلاسم کشف می‌کند و سعی می‌نماید با آن حیواناتی را شبیه‌سازی کند. اما برادرزاده او که می‌خواهد خیلی سریع ثروتمند شود، این ماده را برای شبیه‌سازی انسان به کار می‌گیرد و اولین گروه ربات‌ها را می‌سازد که مانند خدمتکارانی در اختیار اربابان انسان خود به کار گرفته می‌شوند.
1396/11/14 - 13:02

دانلود کتاب "مدیریت بازاریابی" - دانلود رایگان

کتاب "مدیریت بازاریابی" استانداردی طلایی برای دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی می‌باشد. دنیای بازاریابی هر روز درحال تغییر است، به این منظور دانشجویان نیازمند یک کتاب درسی هستند که بهترین اصول بازاریابی امروز و شیوه‌های آن را نشان دهد. این کتاب دارای متن استاندارد خوبی است، زیرا محتوا و سازماندهی آن به‌طور مداوم منعکس‌کننده آخرین تحولات اصول بازاریابی امروز و عملکرد آن می‌باشد.
1396/10/27 - 11:00

دانلود تقویم 1397 - دانلود رایگان تقویم

دانلود تقویم 1397: آغاز تقویم با شروع دوره تاریخی و زندگی اجتماعی و کشاورزی بشر و نیاز او برای تعیین زمانبندی کشاورزی است. تقویم قمری با استفاده از اهله ماه نخستین تقویم مدون بشریست. سپس تقویم خورشیدی-قمری و آنگاه تقویم خورشیدی روی کار آمده‌است.
1396/9/30 - 14:03

دانلود کتاب "هنر الکترونیک" - دانلود رایگان

کتاب "هنر الکترونیک" تنها کتاب معتبر در طراحی مدار الکترونیکی، هم آنالوگ و هم دیجیتال، پذیرفته شده است. “هنر الکترونیک” تاکنون بیش از 120000 نسخه به فروش رفته و به هشت زبان ترجمه شده است. این کتاب، آموزش الکترونیک را با تأکید بر روش‌های واقعا کاربردی توسط طراحان مدار _ترکیبی از برخی قوانین پایه، قوانین کلی و ترفندهای بسیار‌_ متحول ساخته است. نتیجه یک عملکرد عمدتا غیر‌ریاضی است که درک مدار و محاسبات ساده برآورد و عملکرد مدار را ارتقاء می‌دهد.
1396/9/8 - 14:23

دانلود کتاب "سیم‌کشی الکتریکی صنعتی" - دانلود رایگان

کتاب "سیم‌کشی الکتریکی صنعتی" راهنمای گام‌به‌گام کاملی برای سیم‌کشی ساختمان‌های صنعتی بر اساس قوانین جاری الکتریکی ملی 2014 می‌باشد. این کتاب یک مرجع ایده‌آل و کاربردی برای کارآموز و کارگر ماهر برق، پیمانکاران ساختمان و هرکسی که در زمینه برق کار می‌کند؛ می‌باشد و اطلاعات مختصر و ساده‌ای را به شیوه وظیفه‌گرا و عملی ارائه می‌دهد. مباحث فصل‌ها، تمام اصول، از نصب خدمات الکتریکی جدید و تغییرات سیستم‌های قدیمی تا برنامه‌ریزی پروژه‌ها و تعمیر و نگهداری را کاوش می‌کند.
1396/9/8 - 11:49

دانلود کتاب "اصول دستگاه‌های نیمه‌رسانا" - دانلود رایگان

کتاب "اصول دستگاه‌های نیمه‌رسانا" برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی شده و اصول فیزیک نیمه‌رسانا و دستگاه را ارائه می‌دهد. به نحوی که نظریه کلاسیک نیمه‌رسانا را ارتقاء داده و تفسیرهای مناسب از اثرات کوانتومی متعدد در دستگاه‌های مدرن را قادر می‌سازد. نظریه نیمه‌رسانا به‌طور مستقیم با کاربردهای عملی، از جمله ارتباط با مدل‌های SPICE و پارامترهایی که معمولا در زمان طراحی مدار استفاده می‌شوند، مرتبط است.
1396/9/8 - 10:52

دانلود کتاب "مهندسی مدار مجتمع فرکانس رادیویی" - دانلود رایگان

کتاب "مهندسی مدار مجتمع فرکانس رادیویی" نظریه، تحلیل و طراحی تکنولوژی Bi-CMOS و SI-CMOS مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی فعال (RFIC) و غیرفعال را مورد بررسی قرار می‌دهد. موضوعات تحت پوشش این کتاب، خودمحور هستند و در جزئیاتی ارائه شده‌اند که به خوانندگان اجازه می‌دهد تا با دانشی در سطح کارشناسی مهندسی برق در EM، RF و مدارات به درک و طراحی RFICها بپردازد.
1396/9/7 - 11:38

دانلود کتاب "برق صنعتی و کنترل‌های موتور" - دانلود رایگان

کتاب "برق صنعتی و کنترل‌های موتور" پوشش جامعی از میدان الکتریکی و تجهیزات آن، ازجمله عیب‌یابی و تعمیر ارائه می‌دهد. شما نحوه خواندن و تفسیر نمودارها و طرح‌ها را می‌آموزید و می‌توانید با اطمینان با تمام اجزای الکتریکی و سیستم‌ها در مقاطع شغلی مشغول به کار شوید. چاپ دوم کتاب دارای فصل جدیدی درمورد رباتیک، 16 صفحه الحاق‌شده رنگی جدید، اطلاعات درمورد آخرین دستورالعمل‌ها، قوانین و دستگاه‌ها، بیش‌از 650 عکس و نمودار، سوالات پژوهشی، مشکلات بررسی و پاسخ‌های دقیق می‌باشد.