بات تلگرام:

1397/3/3 - 10:24

تبدیل gif به mp4 - تبدیل رایگان

یکی از دغدغه‌هایی که کاربران اینترنت دارند، تبدیل gif به mp4 است. لذا ما در اینجا می‌خواهیم تبدیل gif به mp4 را هم به صورت آنلاین و هم به صورت نرم‌افزاری معرفی نماییم تا در جهت راهنمایی هرچه بیشتر کاربران، گام برداریم. در این پست، با چند نمونه سایت آنلاین و یک نرم‌افزار تبدیل، آشنا می‌شوید.
1397/2/15 - 08:11

تبدیل mp4 به mp3 - تبدیل رایگان

یکی از مسائلی که همیشه برای ما در فرآیند تبدیل فرمت‌ها مهم بوده، تفکیک صدا از تصویر (mp4 به mp3) بوده، لذا برای انجام این کار نرم‌افزارهای متعددی این کار را انجام می‌دهند، لذا برای تبدیل آنلاین این فرمت‌ها نیز می‌توانید از یک سایت معتبر و آنلاین جهت تبدیل فرمت‌های خود از جمله mp4 به mp3 استفاده نمائید.
1396/11/30 - 18:35

تبدیل mp4 به gif - تبدیل رایگان

جهت تبدیل ویدئوهای مختلف به فرمت گیف gif (تبدیل mp4 به gif) لازم است برنامه‌های مربوطه را بر روی سیستم عامل ویندوز خود نصب کنید، اما ممکن است این دسترسی برای دانلود و نصب نرم‌افزار مربوطه را نداشته باشیم! اصلا نگران نباشید شما می‌توانید به صورت آنلاین ویدئوهای خود را از طریق سایت مربوطه آپلود و تبدیل به تصویر متحرک کنید، آن هم بسیار آسان!
1396/11/30 - 15:43

تبدیل youtube به mp3 - تبدیل رایگان

یکی از مشکلاتی که در رابطه با دریافت ویدئو از یوتیوب وجود دارد اینست که نمی‌توانیم آن را به صورت مستقیم از سایت یوتیوب دانلود نمائیم، لذا نرم‌افزارها و سایت‌هایی در رابطه با این مهم بوجود آمده‌اند تا خلاء موجود را پر نمایند. یکی از بهترین سایت‌هایی که برای تبدیل ویدئوهای youtube به فایل mp3 می‌باشد، در لینک زیر آورده‌ایم که می‌توانید وارد آن شده و ویدئو را تبدیل به mp3 نمائید.
1396/11/23 - 12:20

تبدیل فایل pdf به word - تبدیل رایگان

یکی از مواردی که بسیاری از افراد با آن مشکل دارند، تبدیل فایل‌های pdf به word است. یعنی زمانی که یک متن فارسی با فرمت PDF را در نرم‌افزار Word کپی می‌کنند، محتویات کپی شده یا بصورت فارسی بهم‌ریخته کپی می‌شود و یا به زبان‌های دیگر عمل کپی صورت می‌پذیرد؛ برای حل این مشکل، معمولا به سراغ نرم‌افزارهای تبدیل فایل‌های PDF فارسی به word می‌روند که در 90 درصد موارد به پاسخ دلخواه و صحیح نمی‌رسند.
1396/10/6 - 14:44

ربات تلگرام: ثبت زلزله در تلگرام

ربات تلگرام ثبت زلزله قادر است تا ده زلزله اخیر رخ داده در کشور را به شما اعلام نماید. همچنین میتوانید ده زلزله اخیر با بزرگای بیش از 4 ریشتر را نیز به صورت جداگانه دیده و به تفکیک زمانی مشاهده نمائید.
1396/9/26 - 16:21

ربات تلگرام: خرید بلیت فیلم از سینماتیکت

ربات تلگرام خرید بلیت فیلم از سینماتیکت دارای لیست سینماهای ایران به تفکیک شهرهای مختلف ایران است که مثلا با زدن دکمه تهران میتوانید لیست سینماهای تهران، از قبیل: پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینما آزادی، پردیس سینمایی چارسو، سینما فرهنگ و ... است.
1396/9/7 - 13:34

ربات تلگرام: دانلود فیلم و سریال

ربات تلگرام دانلود فیلم و سریال، هر فیلم و سریالی را که مدنظر شما بوده تایپ نموده و اطلاعات کاملی از فیلم یا سریال موردنظر شما اعم از: خلاصه داستان، نام کارگردان، پوستر فیلم، امتیاز فیلم در IMDB و دانلود فیلم با کیفیت‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد.
1396/8/15 - 15:31

ربات تلگرام: پیگیری اخبار در "شهر خبر"

با استفاده از ربات تلگرام وبسایت شهر خبر می‌توانید به دلخواه از مهمترین اخبار بخش‌های مختلف خبری باخبر شوید. لذا با فعالسازی این ربات در تلگرام خود، دیگر نیازی به مراجعه به سایت "شهر خبر" نداشته و به راحتی می‌توانید از آخرین اخبار وبسایت‌های مختلف خبرگزاری ایران مطلع شوید.
1396/8/15 - 13:30

ربات تلگرام: ارسال خبر برای اسپوتنیک روسیه

با استفاده از ربات تلگرام اسپوتنیک شما می‌توانید براحتی مطالب رسانه‌ای خود (عکس، فایل‌های حاوی متون خبری، فایل‌های صوتی و ویدئو) را برای آنها ارسال کنید. پس از تأیید هیئت تحریریه اسپوتنیک ایران، مطلب ارسالی شما در پلتفرم‌های مختلف اسپوتنیک ایران یعنی در سایت، فیسبوک، تلگرام، اینستاگرام و توئیتر منتشر خواهند شد. احتمال انتشار آنها در دیگر بخش‌های زبانی اسپوتنیک نیز وجود دارد.