بات تلگرام:

1396/10/6 - 14:44

ربات تلگرام: ثبت زلزله در تلگرام

ربات تلگرام ثبت زلزله قادر است تا ده زلزله اخیر رخ داده در کشور را به شما اعلام نماید. همچنین میتوانید ده زلزله اخیر با بزرگای بیش از 4 ریشتر را نیز به صورت جداگانه دیده و به تفکیک زمانی مشاهده نمائید.
1396/9/26 - 16:21

ربات تلگرام: خرید بلیت فیلم از سینماتیکت

ربات تلگرام خرید بلیت فیلم از سینماتیکت دارای لیست سینماهای ایران به تفکیک شهرهای مختلف ایران است که مثلا با زدن دکمه تهران میتوانید لیست سینماهای تهران، از قبیل: پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینما آزادی، پردیس سینمایی چارسو، سینما فرهنگ و ... است.
1396/9/7 - 13:34

ربات تلگرام: دانلود فیلم و سریال

ربات تلگرام دانلود فیلم و سریال، هر فیلم و سریالی را که مدنظر شما بوده تایپ نموده و اطلاعات کاملی از فیلم یا سریال موردنظر شما اعم از: خلاصه داستان، نام کارگردان، پوستر فیلم، امتیاز فیلم در IMDB و دانلود فیلم با کیفیت‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد.
1396/8/15 - 15:31

ربات تلگرام: پیگیری اخبار در "شهر خبر"

با استفاده از ربات تلگرام وبسایت شهر خبر می‌توانید به دلخواه از مهمترین اخبار بخش‌های مختلف خبری باخبر شوید. لذا با فعالسازی این ربات در تلگرام خود، دیگر نیازی به مراجعه به سایت "شهر خبر" نداشته و به راحتی می‌توانید از آخرین اخبار وبسایت‌های مختلف خبرگزاری ایران مطلع شوید.
1396/8/15 - 13:30

ربات تلگرام: ارسال خبر برای اسپوتنیک روسیه

با استفاده از ربات تلگرام اسپوتنیک شما می‌توانید براحتی مطالب رسانه‌ای خود (عکس، فایل‌های حاوی متون خبری، فایل‌های صوتی و ویدئو) را برای آنها ارسال کنید. پس از تأیید هیئت تحریریه اسپوتنیک ایران، مطلب ارسالی شما در پلتفرم‌های مختلف اسپوتنیک ایران یعنی در سایت، فیسبوک، تلگرام، اینستاگرام و توئیتر منتشر خواهند شد. احتمال انتشار آنها در دیگر بخش‌های زبانی اسپوتنیک نیز وجود دارد.
1396/8/15 - 11:32

ربات تلگرام: آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان

این ربات که با نام ورزش۳ پا به صحنه گذاشتهف مخصوص اخبار و اطلاعات ورزشی می‌باشد. اخبار و محتوای این ربات تلگرام شامل: “فوتبال ایران”، “فوتبال اروپا”، “اخبار”، “تیترهای ورزشی”، ” والیبال”، “روزنامه‌های ورزشی”، “باشگاه‌های ایران”، “جداول لیگ‌ها”، “جدول پخش زنده” و دیگر اطلاعات و اخبار ورزشی همه و همه در این ربات موجود است.
1396/8/15 - 11:04

ربات تلگرام: پیگیری اخبار نیویورک تایمز

آخرین و داغ‌ترین اخبار جهان با ربات تلگرام نیویورک تایمز در خدمت شماست. ربات تلگرام نیویورک تایمز که سرخط اخبار و لینک اخبار منتشر شده در نیویورک تایمز را می‌توانید به طور کامل و به زبان انگلیسی از این ربات دریافت کنید. دسته‌بندی موضوعی اخبار و سرعت اطلاع‌رسانی این ربات و همچنین وجود دکمه‌های مفید زیاد در این ربات را می‌توان از نکات مثبت آن به شمار آورد.
1396/8/15 - 10:36

ربات تلگرام: دانلود رایگان فیلم و سریال

با استفاده از این ربات تلگرام، می‌توانید سریال‌های شهرزاد (فصل اول، فصل دوم) را به صورت رایگان دانلود نمائید. همچنین قادر خواهید بود تا به صورت رایگان، یازده فیلم سینمایی ایرانی از قبیل: نهنگ عنبر 2، ماجرای نیمروز و ...را مشاهده نمائید.
1396/6/8 - 16:12

ربات تلگرام: ربات جستجوی عکس و گیف در Bing

با استفاده از این ربات تلگرام می‌توانید عکس و یا گیف موردنظر خود را جستجو نموده تا عکس یا گیف موردنظر شما براساس جستجویی که انجام داده‌اید بیاورد. برای جستجو کردن عکس باید از دستور get/ و برای گرفتن گیف موردنظر باید از دستور getgif/ استفاده نمائید.
1396/6/8 - 14:26

ربات تلگرام: تبدیل متن به لینک در تلگرام

یکی از ربات‌های پرطرفدار و جذاب در تلگرام می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از آن مانند صفحات وب، متن خود را لینکدار کنید. همانطور که در تصویر نیز قابل مشاهده است، روش استفاده از این ربات در هنگام شروع توضیح داده می‌شود. این بات قابلیت اضافه شدن به گروه را ندارد.